ne prodhimin e produkteve me cilësi relativisht të lirë të lartë.

Ultra Thin LED Shkrimi Board (pikturuar kufi Aluminum)

ultra-hollë e udhëhequr nga shkrim-board-painted-alumini-kufitar

Informacion Detail e Ultra Thin ZHEL Shkrimi Board (pikturuar kufi Aluminum):

 • Description:Lartë-shkrim zahmet fushë, mund të shkruani çdo karaktere dhe grafikë dizajnit me një stilolaps shënues fluoreshente opsionale. Portativ, e krijuar lehtësisht, të dobishme në shumë fusha, shtëpiak dhe gjysmë-natyrë. Maintenance Free. Easy Hanging ose vendin në këmbalec piktori.
 • Shkrimi materiale fushë: 2mm të lartë akrilik cilësi ose 3mm xham të kualitetit të lartë
 • Materiale të jashtëm frame: 1.3mm Aluminum Alloy (i zi ose bronz)
 • Trashësia: 13mm
 • Burimi i dritës: LED
 • Burim-Power: AC110V, AC240V
 • Pushtet Operativ: DC12V
 • Konsumi: ndryshojnë në varësi të llojit të LED dhe madhësia e kuti të lehta.
 • Jetës LED:> 50.000 orë
 • Mesatarja e jetës pa asnjë gabim:> 5.000 orë
 • Përshtatshme për: mbyllura dhe gjysmë-natyrë
 • Furnizuar me: Voltage converter, mësimi i instalimit
 • Paketimi: kuti të vetme dritën e mbuluar me flluska të përfunduar, në rastin druri me polistirol poroz. Gjithashtu mund të jetë e mbushur për kërkesat e konsumatorëve.
 • Metoda Paguhet: Paypal or Bank transfer (në qoftë se ju zgjidhni të paguani me Paypal, ju do të paguani pagesë shtesë shërbimi nga Paypal: 3,9%, plus $ 0,30 USD)
 • Koha lajmit: prodhimi do të organizohet me të në 24 orë pas parapagimi marrë. Kohë të çojë do të vendoset në bazë të madhësisë, complicatedness dhe numrin e kuti të lehta.
 • Mënyra e Rendit: 50% parapagim, ne do të ju dërgoj shumë-pamje fotografitë e produktit pas përfundimit të prodhimit për konfirmimin tuaj. Sapo kemi marrë pagesën e bilancit ne do të dorëzojë produktet për ju. (ju duhet të tregoni shënim Banka fal nëse të dërguara të paguara nga Banka)
 • Për dorëzim: EMS, DHL dhe UPS etj
 • Warrantee: Një vit
 • Certifikata: CE

Vërejtje:

 1. 40cm përbashkët standard * 60 cm; 50cm * 70 cm, 60 cm * 80cm, ne mund të prodhojnë lloje të specifikimeve sipas kërkesave të klientëve.
 2. Korniza mund të jetë jo vetëm ngjyra natyrale të aluminit të artë, të zinj, të bardhë qumështi, kafe, argjendi të ndritshme dhe kështu me radhë. (Urdhërave të Tregtisë)