ne prodhimin e produkteve me cilësi relativisht të lirë të lartë.

LED Shkrimi Board (Red kufi Walnut)

udhëhequr nga shkrim-board-kuqe-arre-kufitare

Informacion Detail e ZHEL shkrim Bordit (Red kufi Walnut):

 • Description:Lartë-shkrim zahmet fushë, mund të shkruani çdo karaktere dhe grafikë dizajnit me një stilolaps shënues fluoreshente opsionale. Portativ, e krijuar lehtësisht, të dobishme në shumë fusha, shtëpiak dhe gjysmë-natyrë. Maintenance Free. Easy Hanging ose vendin më këmbalec piktori. 7 Color & 22 lloje mode flash.
 • Shkrimi materiale fushë: 3mm lartë qelqi cilësisë
 • Materiale të frame jashtme: Red Walnut
 • Burimi i dritës: LED
 • Burim-Power: AC110V, AC240V
 • Pushtet Operativ: DC12V
 • Konsumi: ndryshojnë në varësi të llojit të LED dhe madhësia e kuti të lehta.
 • Jetës LED:> 80.000 orë
 • Mesatarja e jetës pa asnjë gabim:> 8.000 orë
 • Përshtatshme për: mbyllura dhe gjysmë-natyrë
 • Furnizuar me: Voltage converter, mësimi i instalimit
 • Paketimi: kuti të vetme dritën e mbuluar me flluska të përfunduar, në rastin druri me polistirol poroz. Gjithashtu mund të jetë e mbushur për kërkesat e konsumatorëve.
 • Metoda paguajë:Paypal or Bank transfer (në qoftë se ju zgjidhni të paguani me Paypal, ju do të paguani pagesë shtesë shërbimi nga Paypal: 3,9%, plus $ 0,30 USD)
 • Koha lajmit: prodhimi do të organizohet me të në 24 orë pas parapagimi marrë. Kohë të çojë do të vendoset në bazë të madhësisë, complicatedness dhe numrin e kuti të lehta.
 • Mënyra e Rendit: 50% parapagim, ne do të ju dërgoj shumë-pamje fotografitë e produktit pas përfundimit të prodhimit për konfirmimin tuaj. Sapo kemi marrë pagesën e bilancit ne do të dorëzojë produktet për ju. (ju duhet të tregoni shënim Banka fal nëse të dërguara të paguara nga Banka)
 • Për dorëzim: EMS, DHL dhe UPS etj
 • Warrantee: Një vit
 • Certifikata: CE

Vërejtje:

 1. Përbashkët 25cm * 35cm standard; 30cm * 50cm, 40cm * 50cm, 40cm * 60 cm; 40cm * 70 cm; 50cm * 60 cm; 50cm * 70 cm, 60 cm * 80cm, ne mund të prodhojnë lloje të specifikimeve sipas kërkesave të klientëve.