ne prodhimin e produkteve relativisht më të lirë me cilësi të lartë.

Led Ultra Thin Lightbox magnetizëm (Kufitare alumini)

Led Ultra Thin Lightbox magnetizëm (Kufitare alumini)

informacion Detail e Led Ultra magnetizëm Lightbox hollë (Alumini Kufitare):

 • Description: Materiali i pjatë udhëzues drita është importuar dhe me cilësi të mirë, kjo është ultravjollcë rezistent dhe plakjes rezistente. aliazh alumini ka qenë oksidimi trajtuar, it's nice. Fytyrë mund të jetë e hapur, është e lehtë për të ndryshuar foto. Ajo mund të përdoret në qendrat e biznesit, dinning salla, dyqane monopoliste, dekorimet e brendshme, dhomat e tregojnë dhe kështu me radhë.
 • Materiali kryesor: akrilik dhe alumini
 • Trashësia: 21mm
 • Burimi i dritës: LED
 • burim Power: AC110V, AC240V
 • pushtet Operative: DC12V
 • Konsumi: ndryshojnë në varësi të llojit të ZHEL dhe madhësia e kuti të lehta.
 • jetës LED:> 50.000 orë
 • jetës mesatare pa ndonjë gabim:> 5.000 orë
 • Përshtatshme për: Indoor
 • Furnizuar me: converter tensionit, udhëzim instalimit
 • Paketa: drita kuti të vetme të mbuluara me përfundojë flluskë, rast druri me polisterol. Gjithashtu mund të jetë e mbushur për kërkesat e konsumatorëve.
 • Metoda Pay: Paypal ose Bank transfer (në qoftë se ju zgjidhni të paguani me Paypal, ju do të paguani shërbimin pagesë shtesë nga Paypal: 3,9%, plus $ 0,30 USD)
 • Lead kohë: prodhimi do të organizohet me në 24 orë pas pagesës poshtë pranuar. Kohë të çojë do të vendoset në bazë të, complicatedness madhësinë dhe numrin e kuti të lehta.
 • Metoda e Rendit: 50% parapagim, ne do t'ju dërgojmë multi-shikoni fotografi të produktit, pas përfundimit të prodhimit për konfirmimin tuaj. Pasi të kemi marrë pagesën e bilancit ne do të ofruar produkte për ju. (Ju duhet të tregoni shënim paguajë Bankës në qoftë se paguar nga Banka dërgesave)
 • Delivery: EMS, DHL dhe UPS etj
 • Warrantee: Një vit
 • Certifikimi:, CE RHOS, UL, SPE, etj

Vërejtje:

 1. A4 përbashkët standarde, A3, A2, A1, ne mund të prodhojnë lloje të specifikimeve sipas kërkesave të klientëve.
 2. Kuadër mund të jetë jo vetëm ngjyrën natyrale të aluminit të artë, të zinj, qumështi të bardhë, kafe, argjendi të ndritshme dhe kështu me radhë.