ne prodhimin e produkteve me cilësi relativisht të lirë të lartë.

Led Ultra Thin Crystal Light Boxes

e udhëhequr nga ultra-hollë--kristal drita-kuti

Informacion Detail e Led Ultra Thin Boxes Crystal Light:

 • Description: pamja e jashtme është si kristali dhe ajo është në modë.Pjatë drita lazer 3D udhëzues është gdhendur dhe është ultravjollcë dhe rezistent ndaj plakjes. Ajo mund beplaced në bare, qendra biznesi, dinning salla, dyqane monopoliste, dekorimet e brendshme, dhomat e tregojnë dhe kështu me radhë.
 • Materiali kryesor: poliuretanike
 • Trashësia: 7mm
 • Burimi i dritës: LED
 • Burim-Power: AC110V, AC240V
 • Pushtet Operativ: DC12V
 • Konsumi: ndryshojnë në varësi të llojit të LED dhe madhësia e kuti të lehta.
 • Jetës LED:> 50.000 orë
 • Mesatarja e jetës pa asnjë gabim:> 5.000 orë
 • Përshtatshme për: Indoor
 • Furnizuar me: Voltage converter, mësimi i instalimit
 • Paketimi: kuti të vetme dritën e mbuluar me flluska të përfunduar, në rastin druri me polistirol poroz. Gjithashtu mund të jetë e mbushur për kërkesat e konsumatorëve.
 • Metoda Paguhet: Paypal or Bank transfer (në qoftë se ju zgjidhni të paguani me Paypal, ju do të paguani pagesë shtesë shërbimi nga Paypal: 3,9%, plus $ 0,30 USD)
 • Kohë Lead: Prodhimi do të organizohet me të në 24 orë pas parapagimi marrë. Kohë të çojë do të vendoset në bazë të madhësisë, complicatedness dhe numrin e kuti të lehta.
 • Mënyra e Rendit: 50% parapagim, ne do të ju dërgoj shumë-pamje fotografitë e produktit pas përfundimit të prodhimit për konfirmimin tuaj. Sapo kemi marrë pagesën e bilancit ne do të dorëzojë produktet për ju. (ju duhet të tregoni shënim Banka fal nëse të dërguara të paguara nga Banka)
 • Për dorëzim: EMS, DHL dhe UPS etj
 • Warrantee: Një vit
 • Certifikimi: er, RHOS, UL, SPE, etj
Lloji Madhësia e ekranit (mm) Madhësia Picture (mm) Madhësia Visual (mm) Burimi i dritës Forcë Pesha bruto
A4 400 * 310 320 * 230 300 * 210 5W LED AC 100-240V 2.15Kg
A3 420 * 550 340 * 470 320 * 450 7W LED AC 100-240V 3.88Kg
A2 500 * 650 420 * 570 400 * 550 10W LED AC 100-240V 5.3Kg
A1 600 * 900 520 * 820 500 * 800 16W LED AC 100-240V 11.5Kg

Vërejtje: e përbashkët standarde A4 A3 A2 A1, ne mund të prodhojnë lloje të specifikimeve sipas kërkesave të klientëve.