ne prodhimin e produkteve me cilësi relativisht të lirë të lartë.

LED poliuretanike Edge-lit argumentet

Informacion Detail e ZHEL poliuretanike Edge-lit argumentet:

 • Description: importuar 100% Virgin materiale poliuretanike. LED poliuretanike Edge-lit argumentet janë të përsosur për të brendshëm dheProjektet e jashtme Nënshkrimi-Shitësit me pakicë, ekspozuesit, 5 Star Hotels, Kinema dhe Corporates. Tona LED poliuretanike Edge-lit argumente precize kombinojnë CNC apo Laser gdhendje me teknologji LED më të fundit për t'i dhënë dritën e transmetimit superiore ose shtëpie ose në natyrë.
 • Materiali kryesor: poliuretanike
 • Burimi i dritës: LED
 • Burim-Power: AC110V, AC240V
 • Pushtet Operativ: DC12V
 • Konsumi: ndryshojnë në varësi të llojit të LED dhe madhësia e kuti të lehta.
 • Jetës LED:> 80.000 orë
 • Mesatarja e jetës pa asnjë gabim:> 8.000 orë
 • Përshtatshme për: Indoor ose në natyrë
 • Furnizuar me: Voltage converter, mësimi i instalimit
 • Paketimi: kuti të vetme dritën e mbuluar me flluska të përfunduar, në rastin druri me polistirol poroz. Gjithashtu mund të jetë e mbushur për kërkesat e konsumatorëve.
 • Metoda Paguhet: Paypal or Bank transfer (në qoftë se ju zgjidhni të paguani me Paypal, ju do të paguani pagesë shtesë shërbimi nga Paypal: 3,9%, plus $ 0,30 USD)
 • Koha lajmit: prodhimi do të organizohet me të në 24 orë pas parapagimi marrë. Kohë të çojë do të vendoset në bazë të madhësisë, complicatedness dhe numrin e kuti të lehta.
 • Mënyra e Rendit: 50% parapagim, ne do të ju dërgoj shumë-pamje fotografitë e produktit pas përfundimit të prodhimit për konfirmimin tuaj. Sapo kemi marrë pagesën e bilancit ne do të dorëzojë produktet për ju. (ju duhet të tregoni shënim Banka fal nëse të dërguara të paguara nga Banka)
 • Për dorëzim: EMS, DHL dhe UPS etj
 • Warrantee: Një vit
 • Certifikimi: er, RHOS, UL, SPE, etj