ne prodhimin e produkteve me cilësi relativisht të lirë të lartë.

Single-ana fut ujë LED Light Box (Alumini Kufitare)

Informacion Detail e vetme krah fut ujë LED Light Box (Alumini Kufitare):

 • Description: alumini mbyllje kornizë; mbuluar kompjuter bordi, rrip plastik i qëndrueshëm ndaj motit;Beqar / e njëanshëm bllokim sistemi kuadër, ajo 's lehtë për të kaluar filmi filmi Back-lit dhe kanavacë për zgjedhjen tuaj. Kuti Outdoor drita është bërë me kornizë të veçantë me dizajn unik për të parandaluar shi. Ju mund të përdorni të hapur gjerësisht për funksionin e tij i papërshkueshëm nga uji.
 • Materiali kryesor: poliuretanike
 • Trashësia: 68mm
 • Burimi i dritës: LED
 • Burim-Power: AC110V, AC240V
 • Pushtet Operativ: DC12V
 • Konsumi: ndryshojnë në varësi të llojit të LED dhe madhësia e kuti të lehta.
 • Jetës LED:> 50.000 orë
 • Mesatarja e jetës pa asnjë gabim:> 5.000 orë
 • Përshtatshme për: Indoor, Outdoor
 • Furnizuar me: Voltage converter, mësimi i instalimit
 • Paketimi: kuti të vetme dritën e mbuluar me flluska të përfunduar, në rastin druri me polistirol poroz. Gjithashtu mund të jetë e mbushur për kërkesat e konsumatorëve.
 • Metoda Paguhet: Paypal or Bank transfer (në qoftë se ju zgjidhni të paguani me Paypal, ju do të paguani pagesë shtesë shërbimi nga Paypal:3,9% plus $ 0,30 USD)
 • Koha lajmit: prodhimi do të organizohet me të në 24 orë pas parapagimi marrë. Kohë të çojë do të vendoset në bazë të madhësisë, complicatedness dhe numrin e kuti të lehta.
 • Mënyra e Rendit: 50% parapagim, ne do të ju dërgoj shumë-pamje fotografitë e produktit pas përfundimit të prodhimit për konfirmimin tuaj. Sapo kemi marrë pagesën e bilancit ne do të dorëzojë produktet për ju. (ju duhet të tregoni shënim Banka fal nëse të dërguara të paguara nga Banka)
 • Për dorëzim: EMS, DHL dhe UPS etj
 • Warrantee: Një vit
 • Certifikimi: er, RHOS, UL, SPE, etj