ne prodhimin e produkteve me cilësi relativisht të lirë të lartë.

LED hollë magnetik Light Boxes

Informacion Detail e hollë Boxes magnetik LED Light:

 • Description: LED Light hollë magnetik Boxes miraton absorbuar mbuluar projektimit që është e lehtë për të ndryshuar fotot dhe ruajtur.Ajo ka delikat kuadrin aliazh alumini dhe ngjyrave të ndryshme ju mund të zgjidhni, të tilla si argjend, e zezë, etj kornizë është vetëm 17mm dhe 35mm të trasha të gjerë dhe kjo është ana e vetme. Ajo është përdorur gjerësisht në supermarket, hotel, studio foto, Ndërtesa e zyrave, aeroportet, qendër tregtare, qendër biznesi, etj Kornizë alumini, të lehtë për të ndryshuar fotografi, përthithur mbulojnë të projektimit, në krahasim me kuti tradicionale të lehta, është më e lehtë për të ndryshuar foto.
 • Materiali kryesor: poliuretanike
 • Burimi i dritës: LED
 • Burim-Power: AC110V, AC240V
 • Pushtet Operativ: DC12V
 • Konsumi: ndryshojnë në varësi të llojit të LED dhe madhësia e kuti të lehta.
 • Jetës LED:> 80.000 orë
 • Mesatarja e jetës pa asnjë gabim:> 8.000 orë
 • Përshtatshme për: Indoor ose në natyrë
 • Furnizuar me: Voltage converter, mësimi i instalimit
 • Paketimi: kuti të vetme dritën e mbuluar me flluska të përfunduar, në rastin druri me polistirol poroz. Gjithashtu mund të jetë e mbushur për kërkesat e konsumatorëve.
 • Metoda Paguhet: Paypal or Bank transfer (në qoftë se ju zgjidhni të paguani me Paypal, ju do të paguani pagesë shtesë shërbimi nga Paypal: 3,9%, plus $ 0,30 USD)
 • Koha lajmit: prodhimi do të organizohet me të në 24 orë pas parapagimi marrë. Kohë të çojë do të vendoset në bazë të madhësisë, complicatedness dhe numrin e kuti të lehta.
 • Mënyra e Rendit: 50% parapagim, ne do të ju dërgoj shumë-pamje fotografitë e produktit pas përfundimit të prodhimit për konfirmimin tuaj. Sapo kemi marrë pagesën e bilancit ne do të dorëzojë produktet për ju. (ju duhet të tregoni shënim Banka fal nëse të dërguara të paguara nga Banka)
 • Për dorëzim: EMS, DHL dhe UPS etj
 • Warrantee: Një vit
 • Certifikimi: er, RHOS, UL, SPE, etj