ne prodhimin e produkteve me cilësi relativisht të lirë të lartë.

Thin Led Light Boxes (Alumini Kufitare) - Type2

udhëhequr-hollë-drita-kuti-alumini-kufitar

Kënd Hapur Ana Një pjesë e kornizës para
Kënd Hapur Ana Një pjesë e kornizës para

Informacion Detail e Led Boxes hollë të Lehta (Alumini Kufitare):

 • Description: materiale të pjatë udhëzues drita është importuar dhe me cilësi të mirë, është rezistent ultravjollcë dhe rezistent ndaj plakjes. Aliazh alumini oksidim ka qenë trajtuar, it's nice. Kornizë mund të jetë e hapur, është e lehtë për të ndryshuar foto. Ajo mund të përdoret në qendra biznesi, dinning salla, dyqane monopoliste, dekorimet e brendshme, dhomat e tregojnë dhe kështu me radhë.
 • Materiali kryesor: poliuretanike
 • Trashësia: 18mm
 • Width Frame: 20mm
 • Burimi i dritës: LED
 • Burim-Power: AC110V, AC240V
 • Pushtet Operativ: DC12V
 • Konsumi: ndryshojnë në varësi të llojit të LED dhe madhësia e kuti të lehta.
 • Jetës LED:> 50.000 orë
 • Mesatarja e jetës pa asnjë gabim:> 5.000 orë
 • Përshtatshme për: Indoor
 • Furnizuar me: Voltage converter, mësimi i instalimit
 • Paketa: Kuti e vetme dritën e mbuluar me flluska të përfunduar, në rastin druri me polistirol poroz. Gjithashtu mund të jetë e mbushur për kërkesat e konsumatorëve.
 • Metoda Paguhet: Paypal or Bank transfer (në qoftë se ju zgjidhni të paguani me Paypal, ju do të paguani pagesë shtesë shërbimi nga Paypal: 3,9%, plus $ 0,30 USD)
 • Koha lajmit: prodhimi do të organizohet me të në 24 orë pas parapagimi marrë. Kohë të çojë do të vendoset në bazë të madhësisë, complicatedness dhe numrin e kuti të lehta.
 • Mënyra e Rendit: 50% parapagim, ne do të ju dërgoj shumë-pamje fotografitë e produktit pas përfundimit të prodhimit për konfirmimin tuaj. Sapo kemi marrë pagesën e bilancit ne do të dorëzojë produktet për ju. (ju duhet të tregoni shënim Banka fal nëse të dërguara të paguara nga Banka)
 • Për dorëzim: EMS, DHL dhe UPS etj
 • Warrantee: Një vit
 • Certifikimi: er, RHOS, UL, SPE, etj
Lloji Madhësia e ekranit (mm) Madhësia Picture (mm) Burimi i dritës Forcë Pesha bruto
A4 260 * 350 210 * 300 3W LED AC 100-240V 1.45Kg
A3 350 * 470 300 * 420 6W LED AC 100-240V 2.05Kg
A2 470 * 650 420 * 600 12W LED AC 100-240V 4.00Kg
A1 650 * 900 600 * 850 17W LED AC 100-240V 8.00Kg

Vërejtje:

 1. Përbashkët standarde A4 A3 A2 A1, ne mund të prodhojnë lloje të specifikimeve sipas kërkesave të klientëve.
 2. Korniza mund të jetë jo vetëm ngjyra natyrale të aluminit të artë, të zinj, të bardhë qumështi, kafe, argjendi të ndritshme dhe kështu me radhë.