ne prodhimin e produkteve relativisht më të lirë me cilësi të lartë.

Double-krah i qëndrueshëm ndaj motit LED Light Box (Alumini Kufitare)

informacion detal i dyfishtë për krah motit LED Light Box (Alumini Kufitare):

 • Description: alumini mbyllje kornizë; PC mbuluar bordi, rrip plastik i qëndrueshëm ndaj motit; Double anë kuadër të sistemit mbyllje, është e lehtë për të kaluar filmi-lit filmit Kthehu dhe kanavacë për zgjedhjen tuaj.
 • materiale kryesore: akrilik
 • Trashësia: 68mm
 • burim Light: LED
 • burim Power: AC110V, AC240V
 • pushtet Operative: DC12V
 • Konsumuar: ndryshojnë në varësi të llojit të ZHEL dhe madhësia e kuti të lehta.
 • jetës LED:> 50.000 orë
 • jetës mesatare, pa ndonjë gabim:> 5.000 orë
 • Të përshtatshme për: Indoor, në natyrë
 • Furnizuar me: Voltage converter, udhëzim instalimit
 • Paketa: drita kuti të vetme mbyllur i mbuluar me flluskë, rast druri me polisterol. Gjithashtu mund të jenë të paketuara në kërkesat e konsumatorëve.
 • Metoda Paguhet: Paypal ose transferimin e Bankës (në qoftë se ju zgjidhni të paguani me Paypal, do të paguani shërbimin pagesë shtesë nga Paypal: 3,9%, plus $ 0,30 USD)
 • Lead kohë: prodhimi do të organizohet me të në 24 orë pas pagesës poshtë marrë. Ora çojë do të vendoset në bazë të madhësisë, complicatedness dhe numrin e kuti të lehta.
 • Metoda e Rendit: 50% parapagim, ne do të ju dërgoj me shumë shikoni fotot e prodhimit pas përfundimit të prodhimit për konfirmimin tuaj. Pasi ne kemi marrë pagesën e bilancit ne do të dorëzojë produktet për ju. (Ju duhet të tregoni shënim të paguajë Bankës në qoftë se e paguar nga Banka remitancave)
 • Dorëzimit: EMS, DHL dhe UPS etj
 • Warrantee: Një vit
 • Certifikimi: er, RHOS, UL, SPE, etj