релативно ние произведуваме поевтини производи со висок квалитет.

Лед Вити Формирана light box

предводена-закривен-формирана-светлина-кутија

Детали информации од Лед Вити Формирана light box:

 • Опис: Високо влијание LightBox дисплеј решение за внатрешна употреба."Д" обликувани профил light box, Достапно на А1, А2 и А3 големина. Snap рамка страни овозможуваат лесна промена на графика. Целосно со Лед цевки или цевка со флуоресцентни TFL се излади, адаптер за олово и приклучокот. Квалитетни алуминиумски рамката на развивање. LightBox приказ дизајниран за одредување ѕид, портрет или пејзаж. Графика молк заштитни обвивки.
 • Главно материјал: акрилни
 • Light source: LED
 • Извор на енергија: AC110V, AC240V
 • Оперативни моќ: DC12V
 • Консумираат: варираат во зависност од видот на ЛЕР и големината на светлината на квадрат.
 • LED живот:> 50.000 Hrs
 • Просечна живот без никакви грешки:> 5.000 Hrs
 • Направени за: затворен
 • Се испорачува со: конвертор на напон, инсталација, обука
 • Пакување: кутија единствена светлина опфатени со балон навиват, дрвени случајот со стиропор. Исто така може да се пакуваат за на барања на клиентите.
 • Плаќаат метод:Paypal или Банкарски трансфер (ако одберете да платите преку PayPal, ќе плаќаат дополнителна услуга наплаќаат преку PayPal: 3,9% плус 0,30 $ USD)
 • Олово време: производство, ќе бидат уредени со во 24 часа по одредување на уплатата примена. Водството време ќе се реши врз основа на големината, complicatedness и бројот на светлината кутија.
 • Ред метод: 50% исплата во кеш, ние ќе ви испратиме повеќе видите слики на производот по завршување на производството за вашата потврда. Откако ќе го потврдите за исплата на биланс ќе се достави на производите за вас. (мора да се покаже на Банката задача белешка ако платени од страна на банка дознака)
 • Испорака: EMS, DHL, UPS-от и сл
 • Гаранцијата: Една година
 • Потврдување: CE, RHOS, UL, СВП, итн
Тагирани со:
LedSignsNet.com живо Помош

Категорија

Преведувач

Популарни Тагови

Споделувањето и уживањето

Bookmark and Share

Жешка Продукти