релативно ние произведуваме поевтини производи со висок квалитет.

Акрилни Edge LED-осветлена Знаци

Детал информации од акрилни Edge LED осветлени знаци:

 • Опис: Увезените 100% Девствени Материјални акрилни. Акрилни Edge LED-осветлена Знаците се совршени за внатрешни работи иНадворешен Потпишување Проекти-Трговија на мало, изложувачи, 5 Star Hotels, Здравје и корпоративните. Нашите акрилни Edge LED-осветлена Знаци комбинираат прецизност ЦНЦ или ласерско гравирање со најновите LED технологија да се чувствувате пренос на светлината или во домот или надвор.
 • Главно материјал: акрилни
 • Light source: LED
 • Извор на енергија: AC110V, AC240V
 • Оперативни моќ: DC12V
 • Консумираат: варираат во зависност од видот на ЛЕР и големината на светлината на квадрат.
 • LED живот:> 80.000 Hrs
 • Просечна живот без никакви грешки:> 8.000 Hrs
 • Направени за: затворен или отворен
 • Опрема што се испорачува со: конвертор на напон, инсталација, обука
 • Пакување: кутија единствена светлина опфатени со балон навиват, дрвени случајот со стиропор. Исто така може да се пакуваат за на барања на клиентите.
 • Плаќаат метод: Paypal или Банкарски трансфер (ако одберете да платите преку PayPal, ќе плаќаат дополнителна услуга наплаќаат преку PayPal: 3,9% плус 0,30 $ USD)
 • Олово време: производство, ќе бидат уредени со во 24 часа по одредување на уплатата примена. Водството време ќе се реши врз основа на големината, complicatedness и бројот на светлината кутија.
 • Ред метод: 50% исплата во кеш, ние ќе ви испратиме повеќе видите слики на производот по завршување на производството за вашата потврда. Откако ќе го потврдите за исплата на биланс ќе се достави на производите за вас. (мора да се покаже на Банката задача белешка ако платени од страна на банка дознака)
 • Испорака: EMS, DHL, UPS-от и сл
 • Гаранцијата: Една година
 • Потврдување: CE, RHOS, UL, СВП, итн
LedSignsNet.com живо Помош

Категорија

Преведувач

Популарни Тагови

Споделувањето и уживањето

Bookmark and Share

Жешка Продукти