релативно ние произведуваме поевтини производи со висок квалитет.

ЛЕР Епоксидни смола Light Box (Border нерѓосувачки челик)

предводена-епоксидна смола-светло-box-нерѓосувачки челик-граница

Детали информации на ЛЕР Епоксидни смола light box (нерѓосувачки челик погранична):

 • Опис:LED Епоксидни смола light box (нерѓосувачки челик погранична))
 • Главно материјал: Епоксидни смола
 • Границата материјал: нерѓосувачки челик
 • Процес на техника за границата: Brushed, огледало Полирано
 • Light source: LED
 • Осветлуваат: пред осветлени
 • Извор на енергија: AC110V, AC220V
 • Оперативни моќ: DC12V
 • Консумираат: варираат во зависност од видот на ЛЕР и големината на светлината на квадрат.
 • LED живот:> 50.000 Hrs
 • Работна температура: -40 ℃ ~ 80 ℃
 • Просечна живот без никакви грешки:> 5.000 Hrs
 • Направени за: Отворен и затворен, водоотпорен, ветроупорен
 • Опрема што се испорачува со: конвертор на напон, инсталација, обука
 • Пакет: едно писмо опфатени со балон навиват, дрвени случајот со стиропор. Исто така може да се пакуваат за на барања на клиентите.
 • Плаќаат метод:Paypal или Банкарски трансфер (ако одберете да платите преку PayPal, ќе плаќаат дополнителна услуга наплаќаат преку PayPal: 3,9% плус 0,30 $ USD)
 • Датум на испорака: производство, ќе бидат уредени со во 24 часа по одредување на уплатата примена. На дава датум ќе се одлучува врз основа на големината, complicatedness и бројот на светлината кутии.
 • Ред метод: 50% исплата во кеш, ние ќе ви испратиме повеќе видите слики на производот по завршување на производството за вашата потврда. Откако ќе го потврдите за исплата на биланс ќе се достави на производите за вас. (мора да се покаже на Банката задача белешка ако платени од страна на банка дознака)
 • Испорака: EMS, DHL, UPS-от и сл
 • Гаранцијата: Една година
LedSignsNet.com живо Помош

Категорија

Преведувач

Популарни Тагови

Споделувањето и уживањето

Bookmark and Share

Жешка Продукти