релативно ние произведуваме поевтини производи со висок квалитет.

LED Епоксидни смола light box (Галванизирана лист гранично)

предводена-епоксидна смола-светло-box-поцинкуван-лист-граница

Детали информации на ЛЕР Епоксидни смола light box (Галванизирана лист погранична):

 • Опис:LED Епоксидни смола light box (Галванизирана лист гранично)
 • Главно материјал: Епоксидни смола
 • Гранична материјал: Галванизирана Sheet
 • Процес на техника за границата: спецификации ЛАК
 • Light source: LED
 • Осветлуваат: пред осветлени
 • Извор на енергија: AC110V, AC220V
 • Оперативни моќ: DC12V
 • Консумираат: варираат во зависност од видот на ЛЕР и големината на светлината на квадрат.
 • LED живот:> 50.000 Hrs
 • Работна температура: -40 ℃ ~ 80 ℃
 • Просечна живот без никакви грешки:> 5.000 Hrs
 • Направени за: Отворен и затворен, водоотпорен, ветроупорен
 • Опрема што се испорачува со: конвертор на напон, инсталација, обука
 • Пакет: едно писмо опфатени со балон навиват, дрвени случајот со стиропор. Исто така може да се пакуваат за на барања на клиентите.
 • Плаќаат метод:Paypal или Банкарски трансфер (ако одберете да платите преку PayPal, ќе плаќаат дополнителна услуга наплаќаат преку PayPal: 3,9% плус 0,30 $ USD)
 • Датум на испорака: производство, ќе бидат уредени со во 24 часа по одредување на уплатата примена. Избави на датум ќе се одлучува врз основа на големината, complicatedness и бројот на светлината кутија.
 • Ред метод: 50% исплата во кеш, ние ќе ви испратиме повеќе видите слики на производот по завршување на производството за вашата потврда. Откако ќе го потврдите за исплата на биланс ќе се достави на производите за вас. (мора да се покаже на Банката задача белешка ако платени од страна на банка дознака)
 • Испорака: EMS, DHL, UPS-от и сл
 • Гаранцијата: Една година
LedSignsNet.com живо Помош

Категорија

Преведувач

Популарни Тагови

Споделувањето и уживањето

Bookmark and Share

Жешка Продукти