релативно ние произведуваме поевтини производи со висок квалитет.

Волшебно огледало LED осветлување кутии (Статични слика)

Детали информации на ЛЕР Волшебниот огледало светлината кутии (Статични Слика):

 • Опис: Тоа е light box, кога за прав, и да биде огледало, кога власта се.Со автоматски сензор кога некој близок, светлината ќе се исклучи, и да се сврти да биде огледало. Корицата да биде отворена, лесно да се смени слика, погодно за инсталација.
 • Лице материјал: акрилни, Coating стакло
 • Гранична материјал: Aluminous, акрилни, нерѓосувачки челик, пластика
 • Light source: LED
 • Извор на енергија: AC110V, AC220V
 • Консумираат: варираат во зависност од видот на ЛЕР и големината на буквите.
 • LED живот:> 50.000 Hrs
 • Просечна живот без никакви грешки:> 5.000 Hrs
 • Опрема што се испорачува со: конвертор на напон, инсталација, обука
 • Пакет: едно писмо опфатени со балон навиват, дрвени случајот со стиропор. Исто така може да се пакуваат за на барања на клиентите.
 • Плаќаат метод: Paypal или Банкарски трансфер (ако одберете да платите преку PayPal, ќе плаќаат дополнителна услуга наплаќаат преку PayPal: 3,9% плус 0,30 $ USD)
 • Датум на испорака: производство, ќе бидат уредени со во 24 часа по одредување на уплатата примена.На дава датум ќе се одлучува врз основа на големината, complicatedness и број на писма.
 • Ред метод: 50% исплата во кеш, ние ќе ви испратиме повеќе видите слики на производот по завршување на производството за вашата потврда. Откако ќе го потврдите за исплата на биланс ќе се достави на производите за вас. (мора да се покаже на Банката задача белешка ако платени од страна на банка дознака)
 • Испорака: EMS, DHL, UPS-от и сл
 • Гаранцијата: Една година
LedSignsNet.com живо Помош

Категорија

Преведувач

Популарни Тагови

Споделувањето и уживањето

Bookmark and Share

Жешка Продукти